reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Aquapark Reda

Opinie na temat parków wodnych na terenie Polski są różne, ponieważ w kraju znajduje się wiele tego typu obiektów, zwłaszcza w dużych miastach. Każdy z nich jest charakterystyczny na swój sposób. W Poznaniu Aquapark porównywany jest do wyspy Malta, nie tylko ze względu na jego położenie niedaleko Jeziora Maltańskiego, ale również pod kątem jego egzotycznego wystroju i basenów termalnych. Skupisko najlepszych parków wodnych w Polsce znajduje się w jej centralnej części. Jednakże, na północy kraju również znajduje się niezwykły basen Aquapark Reda. Opinie na temat obiektu to same pozytywne oceny nie tylko mieszkańców rejonów kaszubskich, ale również turystów przyjeżdżających niekiedy tylko ze względu na park wodny. Co takiego kryje w sobie Aquapark Reda?

Opinie turystów na temat regionu kaszubskiego

Atrakcji na Kaszubach jest co niemiara. Wiele Parków Narodowych, pięknych świątyń, punktów widokowych, muzeów odnośnie historii i kultury kaszubskiej, a także miejsc pełnych rozrywki i zabawy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. To, w którym mieście kaszubskim powinieneś spędzić najwięcej czasu, zależy od Twoich zainteresowań i preferencji zwiedzania. Jeśli uwielbiasz parki narodowe, warto wybrać się do tak zwanej kaszubskiej pustyni, czyli Słowiński Park Narodowy. Jeśli zaś jesteś miłośnikiem historycznych parków etnograficznych i muzeów, zdecydowanie spodoba Ci się Skansen we Wdzydzach Kiszewskich. Natomiast, jeżeli pragniesz spędzić dobry czas, wyszaleć się i zarazem zrelaksować, najlepszym rozwiązaniem jest wybrać się na basen Aquapark Reda. Nocleg nie będzie tutaj przeszkodą, mimo tak małej miejscowości, ponieważ obiekt udostępnia wszelkiego rodzaju pokoje, a także… biwakowanie!

Aquapark Reda – nocleg w namiocie?

O tym, że park wodny Reda jest jednym z najlepszych tego typu obiektów, wie każdy mieszkaniec Kaszub, a także turysta, który odwiedził Aquapark Reda. Nocleg w namiocie na terenie obiektu to niezwykła atrakcja zachwycająca niejednego malucha i nie tylko. Na przygotowanej plaży w suchej części budynku umieszczonych zostało 10 namiotów typu tipi. W każdym z nich znajdują się materace, poduszki, koce, a także mały stoliczek. Jeżeli marzeniem Twojego dziecka jest spędzenie nocy na plaży, Aquapark Reda zapewni mu takie warunki, aby mógł poczuć się jak na prawdziwej tropikalnej plaży. Jeżeli natomiast nie specjalnie zachwyca Cię tego typu nocleg, a potrzebujesz spędzić noc w miejscowości, Aquapark Reda oferuje ponad 40 przestronnych pokoi z pięknym widokiem na panoramę Gdyni.

Aquapark Reda mapa – jak dojechać do kaszubskiego parku wodnego?

Reda to kaszubskie miasto położone w północnej części Polski na pradolinie Redy-Łeba. Jej nazwa wywodzi się od lokalizacji miasta nad rzeką Reda. Liczące ponad 25 tysięcy mieszkańców miejscowość stanowi jedno z miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego, a także jest częścią trójmiejskiej aglomeracji. Na wyjątkowość Redy składa się wiele znajdujących tutaj obiektów. Jednym z nich jest słynny Aquapark Reda. Mapa znajdująca się na stronie internetowej parku wodnego z pewnością pokieruje Cię na teren obiektu, bez żadnych przeszkód po drodze. Aquapark Reda znajduje się na ulicy Morskiej, wokół którego mieszczą się dwa parkingi. Ten największy parking P3 został stworzony specjalnie dla gości parku wodnego, aby wszyscy klienci nie musieli się martwić o brak możliwości zaparkowania.

Aquapark Reda – zjeżdżalnia obrotowa

To, co najbardziej przyciąga turystów na teren parku wodnego w Redzie, jest atrakcja AquaSpinner. To pierwsza w całej Europie, znajdująca się w Aquapark Reda zjeżdżalnia obrotowa! Korzystając z atrakcji stanowi pokonywanie krętych korytarzy, gdzie podczas zjeżdżania na pontonie osiągać prędkość nawet 40 kilometrów na godzinę. Cały zjazd trwa 90 sekund, aczkolwiek jest to całe półtorej minuty pełne wrażeń i emocji, których nie można przegapić. Zjeżdżalnia obrotowa zastrzega sobie korzystanie z niej dzieciom od 120 centymetrów, zaś minimalna waga osób na czteroosobowym pontonie wynosi 150 kilogramów. Można zjechać również w dwie lub trzy osoby. Pontony wprowadzane są do rury dzięki pasie transmisyjnym. Jeżeli jesteś miłośnikiem diabelski młynów, zdecydowanie powinieneś skorzystać ze zjeżdżalnie obrotowej w Aquapark Reda. Opinie na temat atrakcji to same pozytywne wypowiedzi pełne wrażeń i zachwytu.

Aquapark Reda cennik – ile kosztuje wejście na teren parku wodnego w Redzie?

Kaszubski Park Wodny to idealny pomysł na spędzenie genialnego czasu z rodziną, tudzież ze znajomymi. Na terenie obiektu znajduje się bardzo dużo rozmaitych atrakcji nie tylko dla osób umiejących pływać. Ponadto, jeżeli uwielbiasz sauny i zależy Ci na pełnym zrelaksowaniu, zdecydowanie zachwyci Cię oferta Spa w Aquapark Reda. Cennik korzystania z atrakcji obiektu jest bardzo zróżnicowany. Istnieją trzy taryfy biletów: normalna, która obowiązuje od poniedziałku do piątku poza okresem wakacyjnym, specjalna we wszystkie weekendy, a także wakacyjna, gdzie bilety całodniowe dostępne są tylko w zdalnej przedsprzedaży. Szczegóły na temat atrakcji, cen biletów i innych niezbędnych informacji można znaleźć na stronie internetowej Aquapark Reda, gdzie wszystko wyjaśnione jest w bardzo czytelny, klarowny sposób.