reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Wygrana kadry Pomorza ZPN nad Kujawsko-Pomorskim ZPN w Pucharze im. Kazimierza Deyny

W rywalizacji o Puchar im. Kazimierza Deyny, drużyna Pomorza ZPN z rocznika 2010 pokonała zaszczytnym wynikiem 5:0 swoich rywali z Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Wśród graczy, którzy przyczynili się do tak imponującej wygranej, znalazł się również zawodnik AP Jedynki Reda, Jan Jarzemski, który dołożył swoją cegiełkę, wpisując się na listę strzelców.

Podczas drugiego meczu rundy jesiennej, piłkarze pomorskiej kadry udowodnili swoje umiejętności i determinację w dążeniu do zwycięstwa. Jak podkreśla trener drużyny, Łukasz Godlewski, już w pierwszej połowie gry nasza ekipa zdecydowanie dominowała na boisku. Chłopcy skupili się na kontrolowaniu gry w fazie ataku i bardzo dobrze sobie radzili w obronie.

W miarę upływu czasu drugiej połowy meczu, na boisku pojawiało się coraz więcej wolnej przestrzeni. Pomorska kadra skutecznie ją wykorzystała, czego dowodem były kolejne zdobyte bramki. Godlewski z zaangażowaniem opisuje te momenty, podkreślając skuteczność swojej drużyny.