reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Gadoland

Aquapark Reda to prawdziwe centrum rodzinnej rozrywki. Na miejscu znajdziemy nie tylko wodne szaleństwa, ale również inne niezwykłe atrakcje dla całej rodziny takie jak Papugarnia, Klockoland, czy Gadoland Reda. To wyjątkowe miejsce, w którym można zobaczyć przeróżne gatunki jaszczurek, ptaszników, gadów oraz poznać różne ciekawostki ze świata zwierząt. Gadoland to świetna okazja do poznania bliżej egzotycznych zwierząt oraz zobaczenia na żywo krokodyli!

Gadoland Reda

Kupując bilet standardowy, możemy jedynie obejrzeć zwierzęta i nacieszyć się ich widokiem. Wykupując jednak odpowiedni dostęp, możemy wysłuchać ciekawostek na temat zwierząt oraz dotknąć i sfotografować się z wybranym gadem. Gadoland Red oferuje również możliwość oglądania karmienia krokodyli i jaszczurek w ramach niezwykłego pokazu. Miejsce ma więc walory edukacyjne, ale również rozrywkowe. Z pewnością spodoba się rodzicom oraz dzieciom. Co istotne można zakupić jeden bilet tylko do Gadolandu Reda lub wejście na wszystkie atrakcje, które oferuje Aquapark Reda.

Na miejscu na zwiedzających czekają takie zwierzęta jak agamy błotne, brodate, biczogony saharyjskie oraz oczkowane, węże w tym niezwykła anakonda zielona, imponujące pytony w tym tygrysi, królewski, skalny, siatkowy oraz dywanowy. W zbiorach Gadolandu jest nawet Boa Dusiciel, który jest ulubieńcem zwłaszcza najmłodszych odwiedzających to miejsce. Zobaczyć można poza słynnym dusicielem również Boa Leśnego, Heterodona zachodniego, węża królewskiego raz zbożowego. Pokazy karmienia odbywają się głównie na krokodylach krótkopyskich, ale podczas pobytu można zobaczyć również kajmany.

Kolorami zachwycą kameleony w składzie Lamparski oraz Jemeński. Miłośnicy gadów poza legwanami, waranami oraz gekonami i innymi gatunkami jaszczurek mogą również zobaczyć niezwykłe owady, odwiedzając Gadoland. W zbiorach tego miejsca są również ciekawe płazy takie jak żaba rogata, czy drzewołazy, a także owady w tym zabawne patyczaki i pajęczaki z przerażającymi, a zarazem interesującymi ptasznikami. Wśród dzieci dużym powodzeniem cieszą się żółwie, które wywołują u nich uśmiech i ciekawość.

Gadoland Reda – cennik

W Gadolandzie poza żywymi zwierzętami można zobaczyć wylinki zwierząt lub dowiedzieć się czegoś ciekawego podczas tzw. Pogadanki. Standardowy bilet kosztuje 10,00 złotych od osoby, jednak dzieci do pierwszego roku życia wchodzą za darmo. Gadoland Reda cennik wejść uzależnia jednak od tego, czego oczekujemy. Chcąc wziąć udział we wspomnianej Pogadance, należy zapłacić 60,00 złotych, w ramach tego biletu można wziąć udział w karmieniu krokodyli, a także posłuchać ciekawego wykładu na temat gadów, płazów i owadów, czy też nawet poobcować z wybranym zwierzęciem.

Gadoland znajduje się w budynku Aquaparku Reda na pierwszym piętrze. Co istotne przy budynku znajdują się trzy bezpłatne, wygodne parkingi. W akwarium na partnerze można zobaczyć żywe rekiny. Z atrakcji takich jak Papugarnia, czy Gadoland, warto skorzystać, oczekując na wejście do Aquaparku.