reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Kino 7D Reda

Kiedy znudzą nam się klasyczne atrakcje, zawsze możemy wybrać się do Redy. Aquapark w mieście poza wodnym szaleństwem oferuje liczne atrakcje dla najmłodszych, ale również dorosłych. Miłośnikom zwierząt poleca się Gadoland albo Papugarnię, jednak dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń do gustu przypadnie Kino 7D Reda oraz Planeta VR.

W strefie wirtualnej rzeczywistości Planeta VR można przeżyć niezwykłe emocje za pomocą specjalnych gogli. Jeżeli jednak zmęczymy się wirtualnym szaleństwem, warto odwiedzić Kino 7D Reda. Co prawda tutaj również czekają na nas niezwykłe przeżycia, ale już doświadczać ich można w wygodnym fotelu. Co jednak różni kino 7D od zwykłego kina? To efekty specjalne, których możemy doświadczyć podczas seansu. Wiatr, deszcz, a nawet trzęsienie w ziemi to wszystko poczujemy na własnej skórze i obejrzymy na dużym ekranie.

Miejsce to oferuje najlepszą rozrywkę dla dorosłych i najmłodszych. Oglądając różne wydarzenia na ekranie 3D, doświadczamy ich na własnej skórze, dzięki nowoczesnej technologii. Wiatr, zapachy, dźwięki i wszelkie ruchy podłoża, to wszystko poczujemy podczas seansu 7D.

Kino 7D – repertuar

Kino 7D to niezwykła gra zmysłów, dzięki czemu przeżycia widoczne na ekranie są bardziej odczuwalne w prawdziwym świecie. Będąc w zimowej krainie, poczujemy chłód na własnym ciele, jeżeli natomiast bohater zacznie doświadczać trzęsienia ziemi, podłoże pod nami również się poruszy. Takie właśnie przeżycia oferuje Kino 7D Reda. Repertuar kina dopasowuje się do oczekiwań gości. W okresie zimowym można było przeżyć prawdziwą śnieżną przygodę, na Halloween czeka nas świat pełen straszydeł i duchów. Co ważne propozycje dopasowane są do małych i dużych widzów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Kino stara się dopasować do obowiązujących trendów, a także okazji. Dlatego jest to idealne miejsce do spędzenia czasu np. w Dzień Dziecka, czy urodziny.

Chcąc być na bieżąco warto odwiedzić profil na Facebook Kino Reda 7D. Repertuar stały to między innymi takie tytuły, jak: Szalone Świnki, Strefa X, Podróż w Czasie, Metro Strachu, Apokalipsa, Sunny Bunnies, czy Podwodna Przygoda. Kino przyciąga zwłaszcza dzieci i młodzież, jednak są filmy dedykowane również starszemu widzowi. Zakładając specjalne okulary i siadając z pozoru zwyczajnym kinowym fotelu, można doświadczyć niezapomnianych przeżyć. Obraz widziany jest w trójwymiarze, natomiast wszelkie warunki atmosferyczne i zmiany położenia, poczuć można dzięki specjalnej technologii zastosowanej w siedzeniach.

Kino 7D Reda – cennik

Dobra cena i niezapomniane emocje to wszystko wpływa na popularność miejsca, jakim jest Kino 7D Reda. Cennik również nie jest wygórowany, bilet kosztuje zaledwie szesnaście złotych, jednak miejsce to oferuje sezonowe promocje i tak, czasem bilety są w cenie zaledwie dziesięciu złotych. Na miejscu honorowana jest również Karta Dużej Rodziny, która daje aż dwadzieścia procent rabatu na bilet wstępu do kina. Z pewnością to świetny pomysł na rozrywkę dla całej rodziny.