reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Jesienny Festiwal z IX Biegiem Redzkim w Parku Ciechocin – pełen atrakcji event

23 września, Park Ciechocin stał się tętniącym życiem centrum rozrywki, kiedy to odbył się Jesienny Festyn z IX Biegiem Redzkim. Organizatorzy tego wydarzenia przygotowali mnóstwo dodatkowych atrakcji, które z pewnością przyciągnęły wielu uczestników.

Zachęcająca do aktywności na świeżym powietrzu pogoda była doskonałym tłem dla tego sportowego wydarzenia. Organizatorzy Biegu Redzkiego zadbali o to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

— Atrakcji przygotowanych na ten dzień było multum. Od ścianki wspinaczkowej, przez wojsko z googlami VR, dmuchańce po występy dzieci – lista była naprawdę długa. Dodatkowo, na głodnych czekały food trucki, grill i stoisko koła gospodyń wiejskich – opowiadała radna Redy Emilia Sawicka-Lieder podczas rozmowy z TTM. – Ten festyn to kontynuacja tradycji integrowania naszej społeczności lokalnej. Frekwencja była wyższa niż przed rokiem, co jest dla nas ogromną radością – dodała.

Na scenie, wśród wielu atrakcji, wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3, zespół Bimbrowcy oraz Krzysztof Kreft. Ważnym punktem programu był również występ Europejskiego Ugrupowania na Rzecz Edukacji i Kreowania Aktywności EUREKA.