reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Jump, jump, jump!

Jump, jump, jump!

JUMPCITY to jedno z miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić w trakcie udawania się na wakacje nad polskie morze. Ta atrakcja sprawdzi się zarówno latem, jak i w trakcie zimy, gdyż nie ma niewłaściwego czasu na odwiedzenie Bałtyku. W każdej porze roku wiąże się to z innymi korzyściami. JUMPCITY sprawdzi się najlepiej w deszczowe dni, kiedy to kąpiele w morzu czy plażowanie nie stanowią najlepszego pomysłu. W trakcie lata upał daje się czasem we znaki, właśnie wtedy warto udać się do parku trampolin. Miejsce to wiąże się z wieloma zaletami oraz atrakcjami, o co dokładnie chodzi?

W nieruchomości, która przekracza 2000 metrów kwadratowych znajduje się wiele trampolin. To zabawa dla każdego bez względu na wiek czy płeć, gdyż bez obwijania w bawełnę, w każdym z nas tkwi odrobina dziecka. Dla najmłodszych przygotowano przede wszystkim baseny wypełnione gąbkami. Osoby zajmujące się sportem zawodowo mają do swojej dyspozycji trampoliny sportowe oraz ścianki akrobatyczne. Trampoliny, które posiadają dodatkowe kosze to niemalże jakby przenieść się do gry NBA. Arena do zbijaka to dodatkowa atrakcja, która sprawdzi się w przypadku młodszych oraz starszych.

Dlaczego warto się tutaj wybrać?

JUMPCITY nie ustaje w staraniach, aby sprostać jeszcze większej ilości odwiedzających. W związku z wysokimi aspiracjami oraz oczekiwaniami w niedawnym czasie powstała jeszcze jedna atrakcja. Znana jest ona pod nazwą Ninja Box. Chodzi o tor przeszkód, który znajduje się tuż nad basenem w którym można znaleźć… gąbki. Pełna trasa posiada aż 6 elementów, dzięki czemu na torze można urządzić wyścigi. Rywalizację umożliwia mierzenie czasu. Ten element stanowi idealną okazję do sprawdzenia własnej wytrzymałości, siły oraz szybkości. To miejsce, gdzie warto wybrać się z rodziną, ale tak samo dobrze bawią się młodzi ludzie, którzy w licznych grupach udają się tutaj razem z przyjaciółmi. Rodzice, którzy pragną, aby ich dzieci się wyszalały mogą udać się do kawiarni i rozkoszować aromatycznymi napojami, kiedy pociechy szaleją. Niektórzy narzekają na wysokie ceny, jednakże taka ilość atrakcji oraz bezustanne rozwijanie się sprawia, ze nie można ich obniżyć. Prezentowany park otwarty jest codziennie, co ucieszy osoby pracujące w ciągu tygodnia bądź wręcz przeciwnie – tych, którzy mają więcej wolnego czasu na tygodniu. Od poniedziałku do piątku do JUMPCITY można się udać między godziną 12 a 21. Z kolei weekendy zapraszają od 10 do 21.

W dzisiejszych czasach wyjazd na Pomorze już dłużej nie może się liczyć jedynie z wylegiwaniem się na plaży i jedzeniem gofrów. Od teraz będzie aktywnie oraz interesująco, dzięki czemu dodatkowe kalorie nie przełożą się negatywnie na wygląd oraz samopoczucie.