reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Crazy Carts – Akademia Driftingu

Amatorów gokartów zaprasza Reda. Na Morskiej 5 w budynku Aquaparku znajdziemy Crazy Carts- Akademia Driftingu, gdzie doświadczyć możemy niezapomnianych wrażeń. Nie jest to bowiem zwykłe gokarty, a pojazdy stworzone do tego by w nich szaleń i driftować. Tutaj wszystko to, co na drodze jest niedozwolone, jest wręcz wskazane. Crazy Cart to specjalne pojazdy, które imitują poślizg, oznacza to, że samoistnie wchodzą w reakcję z podłożem i wymuszają na kierowcy wejście w drift. Specjalnie przygotowany tor pozwala na swobodną naukę tego typu szaleństw w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach. Wbrew pozorom nie jest o jednak taka prosta sprawa, dlatego nad wszystkim czuwa wyspecjalizowana kadra, która pomoże, wytłumaczy i przeszkoli.

W Akademii Driftu wydzielono kilka specjalistycznych torów. Jednym z nich jest specjalny tor do nauki hamulca ręcznego, który jest kluczowy do wchodzenia w udane drifty. W całej zabawie chodzi o to, aby wejść w kontrolowany poślizg, a następnie pokonać zakręt ustawiając pojazd bokiem. Crazy Carts- Akademia Driftingu oferuje jednak bardzo nowoczesny sprzęt, do tego zachowuje wszelkie środki ostrożności, które pozwalają na swobodną zabawą bez obawy o własne zdrowie. Jest to więc idealna rozrywka dla dorosłych i młodzieży. Jest to świetny pomysł na weekend, urodziny, czy wieczór kawalerski. Liczne pozytywne opinie stałych, jak i sezonowych klientów potwierdzają, jak świetnym miejscem jest Akademia Driftingu. Warto tu być i poszaleć na torze.

Crazy Carts – Akademia Driftingu Reda

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja toru, jednak warto wybrać się do tego miejsca. Crazy Carts- Akademia Driftingu Reda oferuje rozrywkę pod okiem profesjonalnego, przeszkolonego instruktora, który dokładnie pokaże, jak panować nad pojazdem i bezpiecznie wejść w poślizg, a następnie wyjść z niego. Istnieje możliwość zorganizowania pełnoprawnej imprezy urodzinowej na torze, co z pewnością zaskoczy gości i będzie niezapomnianym przeżyciem. Co ciekawe minimalny wiek korzystania z gokartów to zaledwie cztery lata, dlatego może też to być pomysł na wyjątkowy weekend z rodziną. Tor to aż sześćset metrów kwadratowych powierzchni do driftowego szaleństwa.

Bilety na driftowanie można kupić indywidualne lub grupowo. W kwestiach imprez i wejść grupowych wycena wejścia jest indywidualna, dlatego należy wcześniej skontaktować się z Crazy Carts- Akademia Driftingu Reda. Pięć minut jazdy to koszt dwudziestu złotych, dziesięć minut natomiast to trzydzieści złotych. Od niedzieli do czwartku Akademia jest czynna od godziny 11:00 do 21:00, od piątku do soboty natomiast jazdy są możliwe do godziny 22:00. Dostępne są pojazdy dla dzieci, jak i dla dorosłych. Również same tory są dostosowane do różnego wieku klientów. Zdecydowanie najlepsza i jednak z ciekawszych rozrywek świetnych na weekendowy wypad z przyjaciółmi, czy rodziną. Warto rozważyć podczas planowania czasu wolnego w Redzie. Na firmowym Facebooku często pojawiają się informacje o sezonowych promocjach, to też warto go obserwować.