reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Dom Whisky Reda

Amatorzy alkoholi tłumnie przybywają do Redy, powodem jest niezwykły sklep. Dom Whisky Reda to miejsce, gdzie można kupić, jak i zobaczyć najdroższe alkohole świata. Na ulicy Wejherowskiej 67 można kupić whisky najlepszej klasy ze Szkocji i innych zakątków planety. Większość alkoholi dostępna jest od ręki dla odwiedzających, inne można zakupić online na stronie Domu Whisky Reda. Atrakcja zdecydowanie kierowana do dorosłych, jednak poza zakupem, można również skorzystać z wiedzy personelu na temat tego lubianego przez wielu alkoholu, a także zobaczyć piękne butelki, które czasem wyglądają jak rzeźby.

To idealne miejsce na sprawienie komuś prezentu z okazji urodzin, awansu, czy ślubu. Elegancki alkohol z pewnością ucieszy wielu i będzie ozdobą niejednego domowego barku. Co istotne w Domu Whisky czeka na klientów ponad 5500 rodzajów te trunku w tym prawdziwe edycje kolekcjonerskie, białe kruki, edycje limitowane, czy nawet alkohole z zamkniętych już destylarni, a więc niedostępne niemalże nigdzie indziej. W samym sklepie łącznie stacjonarnie możemy kupić ponad sześć tysięcy alkoholi.

Dom Whisky – opinie

Salon alkoholi luksusowych w Redzie oferuje nie tylko wysokiej klasy produkty, ale także obsługę klienta. W ofercie znaleźć można także poza whisky, eleganckie likiery Giffard, szampany i wina z całego świata, ale również Absynth, Ouzo, czy prawdziwe japońskie Sake. Szeroka jest również oferta szkoleń lekcji dotyczących whisky, tworzenia tego alkoholu. To właśnie miłość do tradycji stworzyła Dom Whisky. Opinie więc o tym miejscu są nienaganne i ciężko się zdziwić, zostało bowiem stworzone przez pasjonatów. Misja, którą mają właściciele to dotrzeć do tych, którzy chcą świadomie wybierać najlepsze alkohole i doceniasz kunszt i sztukę, jaką jest umiejętność ich robienia. Poza alkoholami można również zakupić wszelkie rzeczy z nim związane, jak piękne, dedykowane szklanki, kieliszki, książki dotyczące whisky, czekoladki, czy eleganckie miniaturki, które mogą posłużyć jako dodatek do prezentu.

Goście poza szkoleniami mogą wziąć udział w degustacji alkoholi i posłuchać ciekawostek ze świata alkoholi, chociaż oczywiście główną rolę gra tutaj whisky. Specjaliście od alkoholi zatrudnieni w sklepie chętnie dzielą się swoją wiedzą z klientami i profesjonalnie doradzają. Nie należy się więc obawiać, jeżeli sami nic nie wiemy na temat danego alkoholu, doradcy zadbają, byśmy wybrali najlepszy trunek dla siebie lub osoby, którą chcemy obdarować. Wreszcie jest to również świetna atrakcja, nie tylko dla osób, które interesują się napojami alkoholowymi, ale również dla tych ciekawych świata, ponieważ kultura robienia trunków jest blisko związana z tradycją danego kraju. Wiele osób podkreśla, że ani wcześniej, ani później nie była w tak wyjątkowym miejscu.

Dom Whisky Reda – godziny otwarcia

Przy ulicy Wejherowskiej 67 cała oferta jest dostępna od ręki. Dlatego w ciemno można zrobić zakupy i odwiedzić Dom Whisky Reda. Godziny otwarcia są bardzo dogodne, miejsce jest otwarte codziennie od godziny 11:00 do godziny 20:00.