reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Wawel Truck przyjechał do Redy

wawel truck

Wawel Truck przyjechał do Redy

Wawel Truck podróżuje po całej Polsce, a teraz zawitał również do Redy. W dniach 10-11 lipca stanął przy Aqua Parku, aby zapewnić rozrywkę i smakowite słodycze dla mieszkańców miasta. Z interaktywnej oferty można było korzystać między godziną 10:00 a 18:00. Wszystko oczywiście odbyło się w obowiązującym reżimie sanitarnym, a więc uczestniczy mogli skorzystać z płynu dezynfekującego oraz zaopatrzyć się w jednorazowe rękawiczki higieniczne.

Wawel Truck to ciężarówka, która rozwozi słodycze firmy Wawel. Same przekąski to jednak nie wszystko, gdyż akcja zakłada liczne gry i zabawy a także formy odpoczynku. Ciężarówka zwiedza Polskę już od roku 2018.

Firma Wawel. Mistrz PR-u

Firma z takimi tradycjami jak Wawel dobrze wie, jak dbać o wizerunek i marketing. Akcja z ciężarówką może się na początku wydawać ekstrawagancka i kosztowna, ale świetnym ruchem biznesowym. Wiele osób, które do tej pory ignorowało produkty tej spółki, miała okazję poznać ich smak. Może to więc skłonić wiele osób do wykreowania w sobie nowego nawyku, jakim będzie chętne sięganie po czekoladę Wawel w sklepie.

Przypominamy, że Wawel S.A. jest jedną z najstarszych firm produkujących słodycze na Polskim rynku. Powstała ona jeszcze w XIX wieku i do dzisiaj bardzo skutecznie walczy z konkurencją. Dzisiaj zajmuje się produkcją bardzo wielu różnych produktów od klasycznych tabliczek po bombonierki i batoniki.