reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Zniknięcie 50-letniej Iwony Z. stanowi zagadkę dla Komisariatu Policji w Gdyni

Siły porządkowe z Gdyni-Chyloni pozostają na tropie 50-letniej Iwony Z., której tajemnicze zniknięcie zaalarmowało jej domowników. Kobieta zniknęła pod osłoną nocy, a nieobecność została odkryta dopiero nad ranem przez członków gospodarstwa domowego.

Aktualizacje na temat poszukiwań napływają regularnie. O godzinie 15:50 doniesiono, że poszukiwania nadal są prowadzone. W tym czasie najbliższa rodzina zaginionej skontaktowała się z komisariatem i wycofała początkową zgodę na publikację wizerunku Iwony. Na podstawie najnowszego oświadczenia wydanego przez rodzinę, postanowiliśmy usunąć zdjęcie kobiety ze strony.

Policja udostępniła również nagrania monitoringu z godziny 14:47, które mogą dostarczyć więcej informacji na temat jej zniknięcia. Te obrazy sugerują, że Iwona opuściła dom dobrowolnie i mogła wydać się zagubiona.

Według wstępnych ustaleń, Iwona Z. zaginęła w ciągu nocy z poniedziałku na wtorek, między godzinami 21:00 a 5:00. Policja podkreśla, że jej życie i zdrowie mogą być w niebezpieczeństwie.

Iwona jest wysoką (około 180 cm), szczupłą kobietą o długich, prostych, blond włosach. Policja podejrzewa, że mogła mieć na sobie długą, pomarańczową kurtkę zimową.