reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

1 października odbyły się zawody w tenisie stołowym

Zawody w tenisie stołowym odbywają się regularnie w przeznaczonych do tego klubach. Rozgrywki wyglądają podobnie jak w przypadku piłki nożnej. Istnieją pewne ligi, w których drużyny startują i mogą awansować do wyższych.

Rozgrywki w Redzie odbyły się pierwszego października. Miejscem była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta. Oprócz ligowych meczów, miały miejsce także te, które organizowała Akademia Tenisa Stołowego.

Zawodnicy spotkali się na sali gimnastycznej redzkiej podstawówki, aby wziąć udział w rozgrywkach ligowych. Tenisiści stołowi z Redy zagrali przeciwko ASIST KS Beniaminek oraz Starogard Gd.

Rozgrywki tenisa stołowego w Szkole Podstawowej nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2 po raz kolejny stała się gospodarzem rozgrywek tenisowych. Zawodnicy z drugiej ligi mogli wziąć udział w meczach ligowych, aby podnieść swoją pozycję w tabeli.

Podczas obserwacji rozgrywek można było dostrzec kilka niezwykłych talentów. Warto wymienić chociażby Tomasa Siudka czy Wojciecha Cierlicę. Pokazali oni swoje wysokie umiejętności oraz niecodzienną kondycję.