reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Planeta VR

Wirtualna rzeczywistość powoli staje się stałą częścią naszego życia. Wcześniej wirtualne symulacje służyły np. żołnierzom w celach szkoleniowych, dzisiaj gry tego typu są formą ciekawej rozrywki. Planeta VR pozwala na przeżycie niezapomnianych emocji, grając w wirtualnej rzeczywistości w rozmaite gry, dzięki czemu osobiście możemy się wcielić w postać. Pomocne w tej przygodzie są gogle VR, które wprowadzają nas w świat wirtualnej rzeczywistości. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub na wypad z przyjaciółmi, z pewnością przypadnie do gustu osobom w każdym wieku.

Planeta VR Reda

Zabawa z goglami VR to świetne rozwiązanie na urodziny, wypad z przyjaciółmi, czy inne niezwykłe okazje. Planeta VR Reda w ofercie ma wiele gier w tym strzelanek, czy sportowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie i wcieli się w wybraną postać. Dzięki wirtualnej rzeczywistości można doświadczyć wrażeń, których w normalnym życiu nigdy nie będziemy mieli okazji przeżyć. Jednocześnie obsługa słucha próśb swoich klientów i z okazji różnych świąt np. Halloween wprowadza popularne gry. Amatorzy sportu mogą w mgnieniu oka zamienić się w światowej sławy bokserów, czy niezwykłych tancerzy. Rodzice szczególnie cenią ten rodzaj komputerowej rozrywki, ponieważ dzieci, mimo że grają w lubione gry, mają trochę ruchu.

Jednak warto podkreślić, że nie jest to tylko rozrywka zarezerwowana dla najmłodszych. Planeta VR Reda oferuje kilka stanowisk, które można rezerwować na urodziny, czy rodzinny wypad. W ofercie gry są tak dobrane, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bezwzględu na wiek. Planet VR oferuje wspinaczkę, symulator pracy, boks, taneczne emocje, spacer z prawdziwymi dinozaurami, czy niezwykłe gry edukacyjne dla najmłodszych. Dodatkowo organizowane są różne eventy z okazji świąt, czy innych okazji.

Planeta VR Reda – cennik

Rozgrywka trwa od 15 do 60 minut jednorazowo, to wystarczający czas, aby poczuć na własnej skórze, co oznacza wirtualna rozrywka w Planeta VR Reda. Cennik obowiązujący przedstawia się następująco:

  • Od poniedziałku do piątku: piętnaście minut, koszt: 20,00 zł, trzydzieści minut, koszt: 29,00 zł, sześćdziesiąt minut, koszt: 49,00 zł.
  • w weekendy i przerwy świąteczne: piętnaście minut, koszt: 25,00 zł, trzydzieści minut koszt: 39,00 zł, sześćdziesiąt minut, koszt: 59,00 zł.

Miejsce na chwilę obecną należy wcześniej zarezerwować. W kolekcji Planety VR znalazła się już nawet kultowa gra Five Nights at Freddy’s w wersji VR oczywiście, polecana dla graczy o mocnych nerwach. Miejsce to znajduje się w budynku Auquaparku Reda przy ulicy Morskiej 5. To, co charakteryzuje to miejsce to świetna rozgrywka oraz sympatyczna, pomocna obsługa, co potwierdzają liczne, pozytywne opinie klientów. Planeta posiada również szeroki wybór gier, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i w przeciwieństwie to innych tego typu miejsc, nie musimy ograniczać się do dwóch, czy trzech pozycji. Dodatkowo obsługa dba, aby pojawiały się nowe, ciekawe tytułu. Z pewnością będąc w pobliżu, warto odwiedzić to miejsce.