reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Finisz tegorocznej edycji koncertów "Kameralna Reda"

Podczas ostatnich dni sierpnia, w amfiteatrze położonym w Miejskim Parku Rodzinnym miało miejsce zakończenie tegorocznej edycji koncertów z serii „Kameralna Reda”. Przez całe lato, każdej niedzieli, mieszkańcy miasta mogli cieszyć się różnorodnością gatunków muzycznych. W tym roku, na zakończenie cyklu wystąpił Jan Elf Czerwiński pochodzący z Gdańska.

Jan Elf Czerwiński jest twórcą, który swoją artystyczną drogę rozpoczął od opanowania techniki beatboxu. Swoje umiejętności zdobywał od 2006 roku i niebawem zostały one docenione na arenie krajowej. Artysta może pochwalić się tytułami Mistrza Polski Polish Beatbox Battle w kat. Loop Station za lata 2018 i 2019 oraz zaszczytnym miejscem w TOP4 WBW Beatbox 2017 Solo.

Po takim sukcesie Jan Elf Czerwiński nie przestał się rozwijać. Obecnie znany jest jako muzyk, showman i konferansjer aktywny na trójmiejskiej scenie artystycznej. Wspiera i tworzy różne projekty jak duet Fasola, Fala Zmiany, Muzalians czy Chór Music Everywhere. Wyjątkowość jego występów polega na tym, że wszystkie dźwięki produkuje wykorzystując jedynie swój aparat mowy. Dzięki temu potrafi stworzyć linie melodyczne, dźwięki perkusji czy basu za pomocą ust, nosa lub gardła.

Loop Station to nazwa urządzeń marki BOSS pozwalających na nagranie sygnału gitarowego i odtwarzanie go w pętli, które Jan Elf Czerwiński wykorzystuje podczas swoich występów.