reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Niezwykłe zdarzenie na drodze: Pijany kierowca zatrzymana przez policjantkę w drodze do pracy

Policjantka ze Służby w Gniewinie, st. post. Aleksandra Sobisz, doświadczyła niecodziennej sytuacji, gdy była świadkiem niepewnej jazdy innej kobiety podczas swojej podróży do pracy. Zdarzenie miało miejsce na trasie między Łęczycą a Kisewem. Kierująca mercedesem niespodziewanie przesunęła się na środek jezdni, zmuszając funkcjonariuszkę do wykonania gwałtownego manewru, aby uniknąć kolizji.

Cała sytuacja rozegrała się w niedzielne popołudnie, 20 sierpnia, około godziny 14. St. post. Aleksandra Sobisz była właśnie w drodze do pracy, pokonując trasę Łęczyce – Kisewo. W pewnym momencie zauważyła nietypowe zachowanie kierującej mercedesem – samochód nieprzewidywalnie zmieniał swoje położenie na drodze, nie utrzymując się na własnym pasie ruchu. Nagle, bez żadnego ostrzeżenia, pojazd zjechał na przeciwny pas jezdni.

Aleksandra Sobisz wykazała się prędką reakcją i profesjonalizmem. Aby uniknąć potencjalnie groźnego zderzenia czołowego, natychmiastowo skierowała swój samochód na pobocze drogi – relacjonują jej koleżanki i koledzy służbowi z Komisariatu Policji w Gniewinie.