reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Kazimierz Plotzke, kandydat na burmistrza Redy, prezentuje swoje plany

W zbliżających się wyborach na stanowisko burmistrza miasta Reda, Kazimierz Plotzke postanowił rzucić rękawicę swoim rywalom. „Inwestujemy w przyszłość” to hasło przewodnie jego kampanii wyborczej.

Plotzke nie ukrywa, że jest świadomy konkurencji w walce o ten prestiżowy urząd. Jak sam przyznaje w swoich social mediach: „Rozumiem, że nie jestem jedynym kandydatem na tę funkcję, co uważam za pozytywną cechę autentycznej demokracji. Daje to szansę wyborcom na dokonanie wyboru spośród wielu opcji, a ja to doceniam, wspieram i szanuję”.

Plotzke będzie reprezentował KWW „REDA 2034”, z flagą którego stanie do walki o stanowisko burmistrza. Dodatkowo zamierza ubiegać się o miejsce w Radzie Miejskiej w Redzie.

Dlaczego postanowił wystartować? Jak tłumaczy sam kandydat, „jest to konieczne ze względu na zobowiązania wobec mieszkańców Ciechocina i Rekowa Dolnego. Obiecałem im m.in. realizację poważnych inwestycji w Aleję Lipową, modernizację nawierzchni na ulicy Długiej i budowę przystanku PKP Reda-Ciechocino. Wprowadzenie tych zmian to mój cel”.