reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Niedzielna tragedia na torach: młoda kobieta potrącona przez pociąg SKM w Redzie

W Redzie, w niedzielne przedpołudnie 9 czerwca 2024 roku, doszło do tragicznego zdarzenia na przejeździe kolejowym. Młodą kobietę potrącił nadjeżdżający pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej. Policja prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego incydentu.

Informację o tym smutnym wydarzeniu służby ratunkowe otrzymały nieco po godzinie piątej rano. Jak wspomina asp. sztab. Anetta Potrykus, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, wstępne dane z dochodzenia sugerują, że młoda kobieta została uderzona przez pociąg w miejscu przewidzianym dla przejazdu kolejowego.

Potrącona kobieta została natychmiast przetransportowana do najbliższego szpitala z powodu odniesionych obrażeń. Na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe, które teraz starają się zebrać jak najwięcej informacji na temat tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje do wszystkich o zachowanie ostrożności, zwłaszcza w pobliżu torów kolejowych. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego to podstawa bezpieczeństwa, a niedbalstwo może prowadzić do tak tragicznych konsekwencji jak te, które miały miejsce tego czerwcowego dnia.