reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Pani Anna potrzebuje pomocy finansowej

Pani Anna opiekuje się trójką dzieci. Samo to jest dużym wyzwaniem, ale do tego dochodzi jeszcze choroba 13-letniej córki. Mowa o rzadkiej chorobie Pompego, o której większość osób nawet nie słyszała.

Dwójka synów też boryka się z pewnymi problemami. Młodszy cierpi na niskorosłość, a starszy ma zaburzenia psychiczne. Miał już kilka prób samobójczych, a mimo to nie może dostać się dziecięcego szpitala psychiatrycznego. Dlaczego? Powodem jest brak miejsc.

Jak będzie wyglądała przyszłość pani Anny? Jak wielu podobnych przypadkach wszystko zależy od nakładów finansowych. Dlatego właśnie powstała specjalna zbiórka na ten cel.

Zbiórka dla pani Anny

Kilkoro dobrych ludzi utworzyło zbiórkę pieniędzy na pomoc pani Annie. Kobieta znajduje się w naprawdę trudnej sytuacji i potrzebuje dużo wsparcia. Sama niestety nie jest w stanie zająć się wszystkim i jeśli pozostanie zdana sama na siebie, to może się to poważnie odbić na jej dzieciach.

Liczy się każda nawet najmniejsza suma, aby ułatwić życie panie Annie i jej rodzinie. Ze względu na ciężką chorobę córki, nie jest w stanie samodzielnie zadbać o wszystkie potrzeby swoich dzieci. Dlatego właśnie uruchomiono zbiórkę, której celem jest ułatwienie im życia.

Czytaj także: Na pogodę w Redzie będzie miał wpływ „efekt morza”.