reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Tragiczny wypadek. Nie żyje 10-letni chłopiec

Mamy bardzo smutne informacje na temat chłopca, który został potrącony na przejście dla pieszych dnia 20 grudnia 2022 roku. Od tamtego czasu 10-latek walczył o życiu w szpitalu, ale niestety nie wygrał tej walki. Zmarł w Nowy Rok.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce 20 grudnia. Opel, kierowany przez 62-latkę, uderzył w chłopca przechodzącego przez przejście dla pieszych. Wypadek na skrzyżowaniu ulic Drogowców i Wejherowskiej skończył się dla młodego pieszego tragicznie.

Chłopiec bardzo dzielnie walczył o życie

Obrażenia, jakich doznał 10-latek podczas zderzenia na przejściu dla pieszych były bardzo poważne. Nie poddał się jednak od razu i przeżył ten wypadek. Walczył o życie przez kilkanaście dni, co w takich sytuacjach jest prawdziwym wyczynem. Niestety organizm dziecka nie okazał się aż tak mocny i 1 stycznia lekarze stwierdzili zgon.

Kto jest winny zdarzeniu? Nie ma wątpliwości, że winę za śmierć dziecka ponosi 62-latka, która prowadziła samochód marki opel. Dziesięciolatek znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszym, co wymagało czujności ze strony kierującej osobówkę.

Czytaj także: Mężczyzna spadł z komina ciepłowni w Redzie