reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Utrudnienia w ruchu pociągów na trasie Reda Pieleszewo – Wejherowo Nanice. Kiedy i gdzie spodziewać się problemów z przemieszczaniem się pociągami PKP SKM?

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście informuje o planowanych utrudnieniach na torach, które są spowodowane przez prace realizowane przez zarządcę linii kolejowych, czyli spółkę PKP PLK. Zamknięcia torowe na trasie Reda – Wejherowo mają miejsce pod koniec listopada 2023 roku.

Zgodnie z informacjami podanymi przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, czasowe zamknięcia torów będą miały miejsce od wtorku, 28 listopada 2023 roku, do czwartku, 30 listopada 2023 roku. Te utrudnienia wynikają z prac prowadzonych przez spółkę PKP PLK, jako zarządcy linii kolejowej, na odcinku Reda-Wejherowo-Reda.

W nocy z 28 na 29 listopada 2023 roku, między godziną 23:50 a 4:30, na odcinku od Reda Pieleszewo do Wejherowo Nanice, pociągi PKP SKM będą kursować wyłącznie w obu kierunkach i będą się zatrzymywać tylko na peronie numer jeden. To właśnie na tym peronie zazwyczaj zatrzymują się pociągi jadące w kierunku Wejherowa bądź Lęborka – informuje personel Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście.