reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Maxi Zoo – Nowe miejsce zakupów dla właścicieli zwierząt w Redzie

Pragniemy przekazać Ci entuzjastyczną informację. Od 21 marca, czyli już dziś, masz możliwość dokonywania zakupów w nowo otwartym sklepie Maxi Zoo. Sklep znajduje się w Redzie, w Parku Handlowym M Park przy ulicy Handlowej 6 i oferuje asortyment składający się z więcej niż 8000 różnych produktów przeznaczonych dla zwierząt. Co więcej, od 21 do 24 marca, klienci sklepu mogą liczyć na specjalną promocję oraz niezapomniane niespodzianki. Zapraszamy do wspólnych zakupów z Twoim pupilem!

Uroczyste otwarcie sklepu Maxi Zoo w Redzie zaplanowano na czwartek 21 marca o godzinie 09:00. Z tej okazji przygotowane zostały atrakcyjne oferty specjalne. Przez cztery dni – od czwartku do niedzieli – obowiązywać będzie promocja, dająca rabat – 20% na całość zakupów, pod warunkiem kupienia minimum dwóch produktów. Ale to nie koniec korzyści! Jeśli zdecydujesz się na pobranie aplikacji Maxi Zoo, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu „Friends” na zakupy. Posiadanie psa również ma swoje plusy. W sobotę 23 marca pies może skosztować ciastek z naszego specjalnego regału z przysmakami – zupełnie za darmo.

Nowy sklep Maxi Zoo w Redzie umożliwia robienie zakupów od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-20:00, natomiast w niedziele handlowe jest otwarty od 09:00 do 18:00. Położony jest w nowym Parku Handlowym, co zapewnia łatwy dostęp do szerokiej gamy produktów – aż ponad 8000 artykułów, w tym specjalistyczne karmy, leki OTC i różnorodne akcesoria dla zwierząt. Profesjonalni doradcy są na miejscu, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru spełniającego Twoje potrzeby. Dodatkowo sklep oferuje darmowy bar składający się z misek z karmą oraz wodą i daje możliwość bezpłatnego zważenia Twojego czworonożnego przyjaciela w specjalnie przygotowanej do tego strefie.