reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Niewyobrażalna tragedia w Redzie: Ojciec morduje córkę, a potem popełnia samobójstwo

Na terenie miasta Reda na Pomorzu doszło do szokującej zbrodni. Mężczyzna, który był ojcem 6-letniej dziewczynki, najprawdopodobniej doprowadził do jej śmierci, a następnie odebrał sobie życie. W tle tej straszliwej historii jest również zgoda zwierzęca – w domu znaleziono także ciało psa.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w sobotę. 32-letni mężczyzna, duchowo zniszczony, podjął decyzję o skontaktowaniu się ze swoją matką. Wyraził swoje zmartwienie dotyczące jego stanu psychicznego. Zaniepokojona tym, kobieta natychmiast udała się do domu swojego syna. Niestety, na miejscu czekało ją makabryczne odkrycie. Kiedy dotarła tam, jej syn jeszcze żył, niemniej jednak pomimo działań ratowniczych nie udało się go uratować.

Z informacji uzyskanych nieoficjalnie przez Reda24, wynika, że na miejscu znaleziono również ciało pitbulla. Prokuratura zleciła sekcję zwłok psa w celu ustalenia mechanizmu jego śmierci oraz odpowiedzi na pytanie, czy zwierzę było torturowane przed śmiercią, czy też otrzymało pojedynczy śmiertelny cios. Te informacje pozwolą ocenić, czy sprawca działał impulsywnie, czy raczej dokładnie zaplanował całe zdarzenie.

Szokujące informacje o sprawcy: okazuje się, że zmarły mężczyzna był komandosem służącym w oddziałach specjalnych. Jak powiedział prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku: „Na miejscu zabezpieczono kilka niebezpiecznych noży”. Śledztwo jest prowadzone poprzez przesłuchiwania świadków, ale dotychczas nie udało się przeprowadzić rozmowy z matką sprawcy z powodu jej głębokiego szoku.