reda24.pl

bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Redzie

Spotkanie z grami planszowymi w Fabryce Kultury – otwarte i darmowe dla wszystkich!

Zachęcamy wszystkich miłośników gier planszowych do udziału w otwartym i całkowicie bezpłatnym spotkaniu, które odbędzie się w przyjaznej atmosferze w budynku Fabryki Kultury. To nie tylko doskonała okazja do poznawania innych, ale także idealne miejsce do zapoznania się z nowoczesnymi grami planszowymi.

Impreza „Zgrana Reda” to wyjątkowa propozycja dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Gwarantuje ona nieograniczoną radość z grania przez aż 5 godzin. Co więcej, uczestnicy mają do dyspozycji prawie 100 różnych gier planszowych dostępnych w wypożyczalni. Miesiąc po miesiącu rozbudowujemy naszą kolekcję o nowe tytuły, stale staramy się sprostać oczekiwaniom i upodobaniom graczy.

To, co przyciąga wielu graczy, to niewątpliwie przyjazna, rodzinna atmosfera spotkania. Oferujemy naszym gościom komfortowe warunki do gry – wygodne krzesła, duże stoły i przestronną salę w budynku Fabryki Kultury. Dodatkowo, dla tych, którzy przyjeżdżają samochodem, przygotowaliśmy bezpłatny parking znajdujący się bezpośrednio pod Fabryką Kultury.

Nasze spotkanie z grami planszowymi ma już 9 lat tradycji, co świadczy o jego popularności i dobrej reputacji wśród graczy. W tym roku zapraszamy również na „Dzień Gier Figurkowych” – kolejne wydarzenie, które z pewnością będzie równie ekscytujące!